Тарифи на опалення в Харкові можуть бути знижені на 4%
З 1 листопада в разі ухвалення необхідного закону тарифи на теплопостачання для населення будуть зменшені на 4%.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, переглянула тарифи на теплопостачання та затвердила нові, які у разі «виконання певних умов» почнуть діяти з 1 листопада 2020 року, заявив сьогодні, 9 жовтня, під час прес-конференції генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв, передає Depo.Харків.
«Умови -підготовлений законопроект, який вносить зміни в закон про житлово-комунальне господарство, і, за інформацією прем’єр-міністра, зміни будуть прийняті до кінця жовтня», — зазначив Андрєєв.
Він повідомив, що новий тариф на 4% нижче того, який був у минулому опалювальному сезоні. Так, тариф на 1 Гкал у попередньому сезоні складав 1539,5 грн, у новому він складатиме 1472,5 грн.
«Те ж стосується і гарячого водопостачання», — сказав Андрєєв.
Раніше повідомлялось, що стало відомо, коли розпочнеться опалювальний сезон у Харкові.





