• Воскресенье 22.05.2022
  • Харьков +10.84°С
  • USD 29.25
  • EUR 30.77

У Харкові всі місця для хворих на COVID заповнені: кількість ліжок збільшать і залучать інтернів (відео)

Общество   
У Харкові всі місця для хворих на COVID заповнені: кількість ліжок збільшать і залучать інтернів (відео)

В обласній «інфекційці» не лишилося вільних місць, а диспансер радіаційного захисту переповнений, так само як і 18 міська лікарня. 

Ніколь Костенко, кореспондентка

За добу в області на COVID-19 захворіла 631 людина, 476 з них — мешканці Харкова. Чи є місця для таких пацієнтів у лікарнях Харкова та чи вистачає медиків та обладнання — розповімо далі.

В обласному диспансері радіаційного захисту телефоном повідомляють: медзаклад переповнений. Зокрема зайняті всі місця в реанімації та кисневі точки доступу.

Ірина Пирогова, в.о. директора Харківського обласного диспансеру радіаційного захисту

125 пациентов, 110 мест. Мы добавляем 15 мест, вот эти 125 мы добавляем. В реанимации 71 человек получает кислород. Все точки кислородные, все занято.

Пирогова додала, що наразі є нестача фахівців у диспансері. На відміну від обласної інфекційної лікарні. Директор Павло Нартов акцентує: на роботу влаштовуються нові медсестри. Однак ситуація з кількістю вільних місць для хворих — досі критична: усі 290 ліжок зайняті.

Павло Нартов, директор Харківської обласної інфекційної лікарні

В реанимации 12, 12 все заняты. У нас 107 точек кислорода, все заняты и 40 концентраторов, тоже все заняты. То есть, получается 147 находятся на кислороде. В том числе 24 на аппаратах ИВЛ. — Аппараты тоже все заняты? — Да.

Цього тижня головний лікар міської лікарні №18 Борис Менкус заявив про нестачу засобів індивідуального захисту для медиків, обладнання та місць.

Борис Менкус, головний лікар Харківської міської багатопрофільної лікарні №18

1 числа мы открылись, фактически мы заполнились за сутки. Учитывая то, что наши коридоры не позволяют размещать больных в коридорах, и нет возможности кислородной поддержки, все они в палатах, мы их как можно больше уплотнили.

Тож додаткові 60 ліжок, за інформацією мерії, готують у 17-й міській лікарні. Голова Харківської облдержадміністрації констатує: вже кілька днів поспіль регіон б’є рекорди за кількістю нових випадків коронавірусу. Тому найближчим часом посилять контроль за порушенням карантину.

Олексій Кучер, голова ХОДА 

Додатково нами виділяється 320 ліжок, це буде найближчим часом. Ці ліжка розподіляються як між містом, так і між областю. Найближчим часом будуть закуплені, ми навіть порахували кількість концентраторів кисневих, які нам необхідні.

Кучер підкреслив: навіть якщо збільшуватимуть кількість ліжок, обладнання, але захворюваність і далі зростатиме, на весь регіон не вистачить лікарів.

Олексій Кучер, голова ХОДА 

Реально ми навіть не в «червоній» зоні, а вже в «чорній». Сьогодні на комісії було прийнято рішення щодо інтернів, які теж повноцінно мали б змогу брати участь у лікуванні хворих. Це буде величезна допомога нашим лікарям.

До регіону запросили міністра охорони здоров’я Максима Степанова та головного санітарного лікаря Олега Ляшка, аби ті оцінили ситуацію. Загалом із початку пандемії коронавірус виявили у майже 23,5 тисяч мешканців Харківщини.

Автор: Ніколь Костенко

Вы читали новость: «У Харкові всі місця для хворих на COVID заповнені: кількість ліжок збільшать і залучать інтернів (відео)»; из категории Общество на сайте харьковской телерадиокомпании «Simon»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Категории: Общество, Происшествия, Харьков; Теги: , ;
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
  • • Дата публикации материала: 9 октября 2020 в 19:13;
  • Корреспондент Ніколь Костенко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "У Харкові всі місця для хворих на COVID заповнені: кількість ліжок збільшать і залучать інтернів (відео)".

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или написать нам в Телеграм.