• Суббота 05.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

У Харків приїхала вимагати обіцяне житло від влади постраждала від пожеж у селі Гороб’ївка (відео)

   3205
У Харків приїхала вимагати обіцяне житло від влади постраждала від пожеж у селі Гороб’ївка (відео)

Мостова Наталя майже 2 місяці тому втратила свій дім внаслідок пожежі. Разом з сім’єю на цей час жінка проживає у сараї.

За її словами, вона зверталася до Президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти, лист перенаправили до губернатора Харкова Олексія Кучера, але ніякої відповіді не було.

“2 вересня у нашому селі сталася страшна пожежа. Вигоріло 80% території. Пожежники не встигли загасити, згоріли будинки та худоба. Аваков прилетів і пообіцяв забезпечити нас житлом. Сьогодні вже 16 жовтня, а житла ніякого немає. Просто неба корови, свині та кури. Я ночую в сараї. Приїхала до Кучера з проханням негайно надати житло, бо передають дощі та морози. Я зверталася до Зеленського, направили прохання до Харківської обласної державної адміністрації”, — розповіла Наталя.

Постраждала вирішила віднести самостійно заяву Голові Харківської обласної державної адміністрації з вимогою отримати гроші на новий будинок. Проте через карантин жінці сказали залишити заяву у скриньці “Для звернень громадян”.

“У нас безвихідь, я не знаю куди звертатися, хіба що до суду. Якщо до виборів ми не отримаємо компенсації, щоб придбати житло, яке я вже знайшла. Ми і всі постраждалі села приїдемо на виборчі дільниці до Харкова і державну адміністрацію з телебаченням і розповімо на всю країну”, — зазначалося у заяві.

Нагадаємо, 2 вересня стало відомо про загорання хвойного лісу біля села Гороб’ївка Дворічанського району Харківської області. Через сильні пориви вітру населений пункт майже повністю згорів.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Віталій Залевський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.