• Вторник 02.03.2021
  • Харьков 0°С
  • USD 28
  • EUR 33.72

Як харківські кінотеатри працюють у “червоній” карантинній зоні (відео)

Общество    717
Як харківські кінотеатри працюють у “червоній” карантинній зоні (відео)

Кінотеатри Харкова знову відчинили свої двері. 

Василиса Степаненко, кореспондентка

Харків зараз перебуває в “червоній” карантинній зоні. Однак, з понеділка у місті відновили роботу кінотеатри. Зали можна наповнювати лише на 50%. Які ще протиепідемічні обмеження діють в кінотеатрах – зараз дізнаємося.

Подруги Варя та Поліна разом із мамами прийшли до кінотеатру подивитися мультфільм “Володар драконів”. Дівчата кажуть: дуже полюбляють під час сеансу їсти попкорн.

Варя, відвідувачка кінотеатру

Я обожаю ходить кино! Почему? Потому что мне очень интересно. В мультфильмах очень много нового можно узнать.

Поліна, відвідувачка кінотеатру

Потому что здесь много чего интересного и много узнаешь. Я была в кино последний раз когда мы смотрели “Как приручить дракона”. Соскучилась за кинотеатром? Да, соскучилась.

В одному з кінотеатрів Харкова розповіли: коли місто потрапило до “червоної” карантинної зони, вони одразу звернулися до Кабміну з вимогою дозволили працювати в таких умовах. За тиждень роботу відновили.

Наталія Бєляєва, директорка одного з кінотеатрів Харкова

Ми повинні платити орендні платежі, комунальні платежі, експлуатацію, заробітну платню персоналу. Тобто витратив нас є, а доходу немає. Для кінотеатрів це дуже-дуже складно. Після першого закриття кінотеатри не відновились повністю. Ми працюємо з липня місяця і жодного місяця ми не вийшли в прибуток.

У кінотеатрі зазначають, що дотримуються картинних обмежень: щодня проводиться дезінфекція приміщень, у залах працює посилена система вентиляції, а персонал проходить температурний скрінінг. Всіх відвідувачів закликають дотримуватися правил за допомогою спеціальних постерів та позначок. Сергій працює в кінотеатрі чотири роки. Зізнається: навесні було важко пережити карантин, адже доводилося шукати іншу роботу. Тож цього разу чоловік радіє, що їм дозволили працювати.

Сергій, працівник кінотеатру

На работе находимся в перчатках, маске и щитке. На попкорн надеваем пакеты. Также вся открытая продукция закрывается пакетом.

Через карантин, кажуть у кінотеатрі, всі прем’єри перенесли на наступний рік. Демонструють найпопулярніші світові фільми та українські стрічки. Як зазначають в установі, у залі на 140 місць зазвичай менше 10 відвідувачів, а іноді й тільки один. Керівництво кінотеатру вважає, що ймовірність заразитися коронавірусом тут набагато менша, аніж, наприклад, у громадському транспорті.

Наталія Бєляєва, директорка одного з кінотеатрів Харкова

Ми зав’язані на міжнародні контракти. Ми отримуємо фільми зі студій Голівуда. Це довгострокові контракти. Ми не можемо так, що сьогодні ми зачинилися. Це дуже складно документально для кінотеатрів.

У залі наразі дотримуються соціальної дистанції, тож половина місць заблоковано обмежувальною стрічкою. У момент перегляду фільму захисні маски можна зняти. Школяр Дмитро розповідає: сьогодні відзначає день народження. Разом із мамою Ольгою прийшли подивитися мультфільм. Раніше родина ходила до кінотеатру щотижня, але карантин змінив цю традицію.

Дмитро, відвідувач кінотеатру 

Кинотеатры очень хорошо сделаны. Хорошее качество экранов. Всё очень удобно, удобные кресла. Я считаю, что неправильно закрывать кинотеатры, всё ровно все переболеют коронавирусом, ну почти все. 

Ольга, відвідувачка кінотеатру 

Очень соскучились конечно. немножко страшновато из-за коронавируса. Стараемся соблюдать карантинные правила, но если вирус передается даже через слизистую глаза. Предостеречься на 100% не получится.

Незабаром у кінотеатрі покажуть всі частини “Гаррі Поттера” мовою оригіналу. Також планують повернути на екрани блокбастери “Хоббіт” та “Інтерстеллар”.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.