• Понедельник 08.03.2021
  • Харьков +1.84°С
  • USD 27.76
  • EUR 33.41

Документальний фільм Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна» виходить в український прокат

Общество    516
Документальний фільм Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна» виходить в український прокат

Подивитися стрічку-номінанта на кращий документальний фільм року від Національної премії кінокритиків харків’яни зможуть вже 12 жовтня. 

У четвер, 12 жовтня, кінотеатри Харкова, Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Маріуполя, Сум, Полтави та Чернігова починають показ документального фільму Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна». Через особисті історії пасажирів поїзду Київ-Костянтинівка, режисер нагадує українцям про події, які вже сьомий рік відбуваються на Сході України – про війну на Донбасі.

Мирний Київ та Костянтинівку розділяє лише 12,5 годин. Цей час у поїзді пліч-о-пліч проводять люди з різними характерами, соціальним статусом, політичними поглядами та переконаннями. Вони спілкуються, сперечаються та навіть сваряться, але  їдуть в одному напрямку. І всі вони прагнуть дістатися миру. Цей фільм – голос людей, зріз різних думок.

Прем’єра фільму відбулася 23 серпня 2020 року в рамках 49-го КМКФ «Молодість». Фільм було номіновано на кращий документальний фільм року від Національної премії кінокритиків, відібрано до конкурсної національної програми фестивалю Kharkiv MeetDocs, а також до цьогорічної програми міжнародного фестивалю ArtDocfest.

Режисер фільму: Корній Грицюк. Продюсер: Сергій Пудіч.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Софія Краснікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.