• Пятница 16.04.2021
  • Харьков +10°С
  • USD 27.96
  • EUR 33.46

У Харкові суд знову визнав недійсним протокол міської ТВК

Политика    953
У Харкові суд знову визнав недійсним протокол міської ТВК

Харківський окружний адміністративний суд 17 листопада задовольнив позов Олексія Ваца щодо невизнання дійсним результати виборів депутатів до Харківської міськради.

За інформацією працівників канцелярії суду, слухання завершилося о 22:00.

«Визнали протокол протиправним, скасували протокол Харківської міської територіальної виборчої комісії, від 14 листопада про визнання 84 кандидатів обраними депутатами Харківської міськради. Зобов’язати Харківську ТВК продовжити дії, щодо встановлення результатів виборів депутатів Харківської міськради», – повідомили у канцелярії суду.

Для подання апеляції у міської ТВК є два дні. Олексій Вац знову подав клопотання, щодо перевиборів – суд цього не задовольнив, додали у канцелярії.

Нагадаємо, 13 листопада Другий апеляційний адміністративний суд скасував протокол Харківської міської ТВК про результати виборів депутатів Харківської міської ради. Через це міський виборчком підписав новий протокол за результатами виборів до Харківської міськради.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.