• Пятница 22.01.2021
  • Харьков +1.84°С
  • USD 28.26
  • EUR 34.37

У Новопокровці чоловік застрелив Ельфа (відео)

Общество    5690
У Новопокровці чоловік застрелив Ельфа (відео)

Спочатку намагався задушити, а через 2 роки – вбив. У селищі міського типу Новопокровка чоловік застрелив господарського собаку на ім’я Ельф.

Світлана Самочкіна згадує свого улюбленця Ельфа, якого застрелив її сусід Михайло. За словами жінки, собака оселився в них 2 роки тому, після того, як цей же чоловік намагався вбити чотирилапого.

Світлана Самочкіна, господарка вбитого собаки

Он шел по огороду, у него на веревке 2 щенка висели. Он шел к моему мужу похвастаться. Муж начал их спасать. Один уже был мертвый, а Эльф остался у нас жить. Это было в июне, он к нам привыкал очень долго, потому что ближе к сентябрю он начал давать гладиться.

Коли маленького Ельфа намагалися повісити, йому був лише місяць, каже Світлана. Та згадує: песик був неймовірно добрий, лагідний та активний. Однак цьогоріч його життя 13 листопада обірвав фатальний постріл. Це сталось на приватній ділянці їхнього сусіда Михайла в Новопокровці. Тоді, каже жінка, вона із чоловіком займалися хатніми справами, а Ельф грався поряд з ще одним їхнім собакою.

Світлана Самочкіна, господарка вбитого собаки

Они начали бегать друг за другом и пробегали мимо его огорода и он застрелил его. Он сказал: “Почему он забежал на мой огород?”. Поэтому он его застрелил. Там у нас соседи, которые к нему ближе живут – тоже он прошлом году у них застрелил собаку. Также он застреливал уличных собак.

За життя чотирилапого ветеринари боролися 2 години: куля пробила нирки та кишечник. Але після того, як операція закінчилася, Ельф помер, бідкається жінка.

Ніколь Костенко, кореспондентка

Зараз ми знаходимося в селищі Новопокровка, де й сталася стратегія. За словами Світлани, саме в цьому будинку й живе вбивця її собаки. Поряд із домом припарковані машини, але двері нам ніхто не відчиняє.

Місцеві кажуть: чули, що Михайло нібито вбиває собак. Він мешкає тут із дружиною та дітьми, до того ж і сам має чотирилапих. Тож звідки в чоловіка така ненависть до тварин – не розуміють.

Дар’я, мешканка смт. Новопокровка 

Люди говорят, что тут живет мужчина, который якобы убивает собак. – Значит этот. Он правда убивает собак. Я слышала, что убил чью-то собаку, но я не знаю – чью.

Юрист Роман Чумак пояснює: за жорстоке поводження з тваринами людину можуть оштрафувати на суму до 5 тисяч гривень. Якщо ж будь-яку теплокровну тварину травмували або вбили – кривдник понесе кримінальне покарання.

Роман Чумак, керуючий партнер юридичної компанії “Арес”

Полягає в арешті до 6 місяців та позбавлення волі на строк до 3 років. Розподілу між видом тварин немає взагалі в законодавстві. Тобто немає значення: такі насильницькі дії відбувалися щодо домашньої, свійської тварини або щодо безпритульної тварини.

Роман Чумак підкреслює: відловлювати безпритульних собак у Харкові має право лише відповідне комунальне підприємство. Господар травмованої або вбитої тварини повинен написати заяву до поліції. Якщо ж копи її ігноруватимуть – людина може звернутися до суду. За словами юриста, найчастіше кривдників чотирилапих усе ж карають.

Світлана Самочкіна, господарка вбитого собаки

Я надеюсь на правосудие. Я надеюсь, что его накажут и накажут максимально. Потому что это не первое его убийство, если человек решает жить этой собаке или не жить – это не правильно.

Світлана додає: звернулася до поліції, адже боїться, що сусід проявити агресію не лише до тваринам, а й до людей.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.