• Понедельник 25.01.2021
  • Харьков +3.43°С
  • USD 28.16
  • EUR 34.25

Без ям та вибоїн: через п’ять років траса-довгобуд під Харковом стала проїзною (фото)

Харьков    1491
Без ям та вибоїн: через п’ять років траса-довгобуд під Харковом стала проїзною (фото)

Ремонт стратегічної траси Чугуєв-Мілове, яка з’єднує Харківську і Луганську області, планують завершити до кінця 2020 року.

Як повідомив кореспонденту МГ «Об’єктив» начальник відділу будівництва реконструкції та ремонту доріг САД в Харківській області В’ячеслав Назаренко, дорога перебувала у жахливому стані.

«Вона майже вся була зруйнована вщент до земельного полотна, було при зволожене земельне полотно, зруйнована навіть основа», – сказав він.

За п’ять років дорожники повністю відновили зруйновані ділянки, влаштували верхні та ніжні шари дорожнього покриття, відновили узбіччя. Залишилося нанести розмітку, облаштувати зупинки та встановити вагові комплекси.

За словами В. Назаренко, роботи по ремонту дороги перетворилися на довгобуд через брак фінансування. На фінішну пряму вийшли лише в рамках програми «Велике будівництво». Всього за п’ять років ремонт цієї дороги витратили понад 1,5 мільярда гривень.

 

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.