• Пятница 22.01.2021
  • Харьков +2.89°С
  • USD 28.26
  • EUR 34.37

ОТГ області держава передасть 165 тисяч га землі (відео)

Общество    584
ОТГ області держава передасть 165 тисяч га землі (відео)

Заступник голови Держгеокадастру Анатолій Мірошниченко зустрівся з представниками об’єднаних територіальних громад регіону.

Голова Ізюмської ОТГ Валерій Марченко каже: мають невирішені проблеми щодо розподілу території.

Валерій Марченко, голова Ізюмської ОТГ

До нас приєднується 2 сільські ради. Одна з сільських рад буде ділитися на 2 частини. Там було 4 села, 3 села відходять до Ізюмської громади, одне село відходить до Унівської новоствореної громади. І от ми на даний час не розуміємо, як буде розподіл території здійснений.

Валерій Марченко додає: неодноразово зверталися до Держгеокадастру, аби територію розподілили справедливо. Проте, стверджує чоловік, відповіді не дочекалися. Тож сподівається, що після особистої зустрічі представником відомства проблему вирішать. Також на заході після підписання необхідних документів 7 ОТГ отримали у комунальну власність від держави майже 8,5 тисяч гектарів землі.

Микола Семер’янов, голова Малинівської ОТГ Чугуївського району 

Ми отримали сьогодні 252 гектара землі. Це буде земля з усіма інфраструктурними приєднаннями у 82 гектара. Я вважаю, що знайдуться інвестори, які можуть приїхати до нашої громади й будувати там заводи або інші об’єкти.

У Держгеокадастрі акцентують: незабаром Харківщина отримає 156 тисяч гектарів землі. Після ідентифікації планують передати ще додаткових 100 гектарів.

Анатолій Мірошниченко, заступник голови Держгеокадастру України

Так мало умовно сьогодні, тому що не готова значна кількість територіальних громад до того, щоб підписати акт приймання-передачі, бо новообрані голові ще не вступили у свої повноваження. Тільки за цим затримка. Процес не буде затягуватися надовго.

Анатолій Мірошниченко запевнив, що решту земель регіон отримає протягом 2 місяців. Загалом по всій Україні у комунальну власність передадуть близько ((2)) двох мільйонів гектарів.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.