• Пятница 15.01.2021
  • Харьков -4.22°С
  • USD 28.06
  • EUR 33.99

У Харкові пройде черговий протест з вимогами зупинити діяльність коксового заводу

Анонсы    1245
У Харкові пройде черговий протест з вимогами зупинити діяльність коксового заводу

Мітингувальники вийдуть на акцію з вимогами до нової губернаторки.

Завтра, 30 листопада, о 15:00 біля Харківської обласної державної адміністрації екологічна група “Печеніги” проведе акцію “Обладміністрація повинна захистити харків’ян!”.

Співорганізатор Сергій Шапаренко говорить, що показники якості повітря не знизилися. Він стверджує, що вони вийдуть для того, щоб звернутися до нової губернаторки Айни Тимчук з вимогою розв’язати це питання.

Показники залишилися на високому рівні та перевищують норми. Наша проблема дотепер не вирішена. Нещодавно нам стало відомо, що у Харкові призначили нову очільницю, тому ми будемо вимагати від неї щодо звітування про заходи, які спрямованні на зменшення забруднення повітря коксовим заводом. А також план дій безпосередньо за участю містян“, – розповів Сергій.

Ініціатори акції просять дотримуватися дистанції та одягати маски.

Нагадаємо, що боротьба з харківським “коксохімом” триває вже протягом 10 років. Куди просунулася справа закриття коксового заводу у Харкові, читайте в матеріалі МГ “Об’єктив”.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Віталій Залевський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.