• Среда 14.04.2021
  • Харьков +15.78°С
  • USD 28.02
  • EUR 33.32

Світові рок-хіти в академічному виконанні: у ХНАТОБі готують прем’єру (відео)

Культура    597
Світові рок-хіти в академічному виконанні: у ХНАТОБі готують прем’єру (відео)

Більше пів року диригент театру робив аранжування концерту. Харків’яни почують найпопулярніші світові пісні в новому звучанні.

Queen, The Beatles, Pink Floyd, Led Zeppelin та інші культові світові гурти. У Харківському театрі опери та балету готують прем’єру. У виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів “Схід Опера” пролунають найпопулярніші рок-хіти.

Солістка “Схід Опера” Вікторія Житкова виконує пісню “Creep” британського гурту Radiohead. Розповідає: вперше за 10 років у театрі співатиме в такому жанрі.

Вікторія Житкова, солістка “Схід Опера”

Це такий експеримент у якому ми беремо участь. Це дуже цікавий проєкт. Це щось нове, де ми беремо участь.

Диригент театру Сергій Гаркуша більше пів року працював над аранжуванням для концерту. Зазначає: головна унікальність в тому, що в рок-хітах не буде лунати жодного електронного інструмента. Тож, глядачі зможуть почути нове звучання відомих пісень.

Сергій Гаркуша, диригент “Схід Опера”

На концерті публіка навіть місцями буде задавати собі питання: “Чи це рок музика, чи академічна музика?”. І навпаки. Тому що деякі з творів стилізовані під необароко. Деякі з творів стилізовані під академічну манеру виконання.

У театрі зазначають, що цей концерт – початок великого проєкту. У майбутньому планують зробити виставу із номерами балету та яскравими декораціями.

Армен Калоян, головний режисер “Схід Опера”

Ми з початку хотіли зробити таку освітянську програму. Ми хотіли замислювати глядача про питання, що є класика. Тому що коли питаєш: “Моцарт – класика?”. Нам кажуть: “Класика!”. Потім питаешь: “The Beatles – класика?”. Відповідь: “Класика!”.

Концерт відбудеться цієї п’ятниці 26 лютого.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.