• Воскресенье 16.05.2021
  • Харьков +20.78°С
  • USD 27.63
  • EUR 33.37

У мерії обіцяють розробити проєкт велодоріжки на проспекті Науки (відео)

Общество    405
У мерії обіцяють розробити проєкт велодоріжки на проспекті Науки (відео)

Активісти пропонують збільшити кількість велодоріжок у Харкові. Адже, за їхніми словами, з кожним роком цей рух набуває більшої популярності. Працюють велосипедні секції, серед випускників яких багато переможців як всеукраїнських, так і міжнародних змагань.

Сергій Бичак, велоактивіст

З’ясовуючи як це зроблено в багатьох містах і в нас в Україні, і за кордоном, приходимо до висновку, що можна територію автомобільних доріг не забирати, а брати тротуари. Тим більше, що я їздив і вивчав як це було. Пів року “потикалися”, а потім все стало на свої місця – люди освоїлися.

Велоактивісти пропонують виконуючому обов’язки мера зробити доріжку для двоколісного транспорту на проспекті Науки. Бо, кажуть, цей шлях є одним з найбільш затребуваних. За їхніми підрахунками, у години пік ним проїжджають понад ((700)) сімсот велосипедистів.

Ігор Терехов, виконуючий обов’язки Харківського міського голови

Ми опрацюємо пропозицію по велодоріжці і, звичайно, велоспорт буде розвиватися в місті Харкові. Буде проведено Велодень і нам дуже важливо, щоб створювалися нові велодоріжки, аби люди почувалися комфортно. І, звичайно, їздили на велосипедах, відпочивали, а іноді навіть добиралися на них на роботу.

Тож Терехов доручив розробити проєкт велодоріжки на проспекті Науки профільним департаментам.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ірина Максимов
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.