• Воскресенье 16.05.2021
  • Харьков +16.84°С
  • USD 27.63
  • EUR 33.37

Щодо облаштування набережної в Липцях відкрите кримінальне провадження (відео)

Общество    571
Щодо облаштування набережної в Липцях відкрите кримінальне провадження (відео)

З бюджетів різних рівнів на цей проєкт виділили 300 тисяч гривень, але роботи, за даними облради, провели не в повному обсязі.

Липці, Харківський район. Влітку минулоріч цей населений пункт виграв в обласному конкурсі “Разом у майбутнє”. На облаштування набережної біля річки Липець облрада виділила 150 тисяч гривень. Стільки ж грошей знайшли в районному та сільському бюджетах.

Олена Мороз, начальниця відділу розвитку територіальних громад виконавчого апарату облради

По факту реалізації, то розчистки річки не було проведено. Були заключені договори тільки на благоустрій території, на укладання тротуарної плитки та її закупку та озеленення. Проєкт не реалізований у повному обсязі, але кошти витрачені також майже 300 тисяч.

Чи ефективно були використані кошти, тепер з’ясовуватимуть правоохоронні та контролюючі органи. Із таким проханням до них звернувся голова облради Артур Товмасян.

Артур Товмасян, голова Харківської облради

Були витрачені бюджетні гроші, які не мали цільового використання і сьогодні я запросив усіх представників силових відомств для того, щоб даний факт був перевірений і був винесений підсумок, результат цієї дії.

Керівник облпрокуратури Олександр Фільчаков зазначив, що вже відкрите кримінальне провадження за статтею “привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”. Держаудитори теж проводитимуть перевірку.

Станіслав Косінов, начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби України

Це дуже неякісно зроблений об’єкт. Я так бачу, що ми побачимо суттєві порушення при виконанні цих робіт.

Артур Товмасян зазначив: таких випадків не може бути. Конкурс “Разом в майбутнє” спрямований на підтримку ініціатив громад, і тепер за умовами це вже не мініпроєкти, а масштабні проєкти.

Артур Товмасян, голова Харківської облради

Конкурс проводиться вже по іншому положенню, по новому, і вже виділяється не 300 тисяч, як у минулому році, а від півтора до двох мільйонів.

Також на прохання голови облради правоохоронці перевірять на законність роботу комунальних підприємств.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.