• Вт 23.07.2024
  • Харьков  +20°С
  • USD 41.34
  • EUR 45

Як зробити фотосесію у стилі французького Провансу в селі Леб’яже (відео)

Общество   
Як зробити фотосесію у стилі французького Провансу в селі Леб’яже (відео)

Подружжя Гончарових три роки тому висадило лаванду в себе на городі. Зараз це одна з найпопулярніших локацій для туристів та фотографів.

Василиса Степаненко, кореспондентка

Через пандемію побачити французький Прованс стало неможливо. Однак навіщо їхати за тисячі кілометрів, коли на Харківщині квітнуть справжні лавандові поля. За декілька років місце стало справжньою туристичною перлиною. Чому — розповім далі

Зануритися в атмосферу французького провансу можна в селі Леб’яже, що за 70 кілометрів від Харкова. Три роки тому подружжя Гончарових, інженер Геннадій та фармацевтка Ольга, вирішили поекспериментувати та висадити у себе на городі лаванду.

Ольга Гончарова, власниця лавандового поля

Хотели чем-то заняться не таким как у всех. Хотелось не овощей, потому что все в основном в селе занимаются овощами, но нам не хотелось. Нам хотелось что-то эксклюзивное, не такое как у всех.

 

Геннадій Гончаров, власник лавандового поля

У меня хобби — высаживать цветы, деревья. Долго я искал, что мы можем высадить возле себя, вот и подошел к лаванде. Сильно она мне нравилась, даже снилась одно время. Мы нашли саженцы, рассадили и выращиваем. Учимся выращивать лаванду, как агрокультуру.

Щоб обробити 25 соток лаванди подружжя витрачає близько чотирьох годин на день. Квітне поле лише два-три тижні.

Геннадій Гончаров, власник лавандового поля

Трудности есть всегда — в поливах, в обрезке, в прополке. Сопутствующие трудности на протяжении года. Самая большая трудность — это ждать зимой вымерзнет она ли не вымерзнет.

Спочатку подружжя планувало виробляти продукцію із лаванди, однак минулоріч локацією зацікавилися фотографи та туристи. Ажіотаж на фотосесії є й цьогоріч. Час на оренду поля забронювали за лічені години після відкриття запису. Попри це бізнесом свою справу родина не вважає.

Геннадій Гончаров, власник лавандового поля

На обслуживание, на капельки, на поливы, на инвентарь. Чтобы рассматривать это как бизнес и основной вид дохода эту деятельность, можно не рассчитывать.

Вже з четвертої ранку на полі розпочинається справжня магія. Фотографи, моделі, візажисти, стилісти, дизайнери цілими творчими командами приїжджають до Леб’яжого з Харкова.

Олена Пензева, фотографиня

Это очень необычная локация для Украины, в частности для Харькова. Необычное место, этим и привлекает. Привлекает своим цветом, светом, возможностью перенестись во Францию.

Експерти зазначають, щоб отримати яскраві знімки треба детально підготувати образ — обрати вбрання для моделі, зробити макіяж та зачіску. Ціна на фотосесію може сягати кількох тисяч гривень.

Людмила Малакей, дизайнерка вечірніх та дитячих суконь

У девушек и разный цветотип и разный стиль подходит. Поэтому мы под каждую модель подбирали индивидуально подбирали образ ,который идет именно ей. Очень важно иметь общую картинку, которая должна получиться в кадре и тщательно к этому подготовиться. Должны быть подобраны аксессуары, обувь, платья.

Яскравим доповненням повітряних суконь є солом’яні капелюхи, зазначають дизайнери. Для зйомки краще обрати час на заході сонця, щоб зловити м’яке світло. Фотографуються й по одинці, із дітьми, приїжджають навіть майбутні матусі.

Олена, модель

Ми живем во Флориде. У нас пальмы, крокодилы. Нет, там у нас лаванды нет. Мы в Украине не были два года, и все эти два года мы просто мечтали, что приедем сюда и снимемся на лавандовом поле. 

 

Вікторія, модель

Я такие поля видела только на картинках и была очень удивлена, что у нас вырастили такое в Украине. Вот сегодня я приехала и это не описать просто словами. Аромат, красота. Мы снимаем на закатном свете и это очень красиво.

За тиждень сезон фотосесій у харківському провансі завершиться, адже власники поля планують зрізати лаванду. З частини зробити сухоцвіти, з іншої — виробляти ефірні масла та саше. На цьому родина Гончарових зупинятися не планує, адже висадили ще три поля лаванди, які порадують харків’ян цвітінням вже в наступному році.

Автор: Василиса Степаненко
Популярно

Вы читали новость: «Як зробити фотосесію у стилі французького Провансу в селі Леб’яже (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 5 июля 2021 в 15:47;
  • Корреспондент Василиса Степаненко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Подружжя Гончарових три роки тому висадило лаванду в себе на городі, а зараз це одна з найпопулярніших локацій для туристів та фотографів".