На Харківщині — нові смерті від коронавірусу
За даними РНБО, COVID—19 захворіли 169 осіб.
У Харківській області на ранок 23 серпня зафіксовано 180 летальних випадків COVID—19. Коронавірусною хворобою захворіли 169 осіб. Такі дані містяться в моніторинговій системі РНБО.
Нагадаємо, що станом на ранок 22 серпня на Харківщині 291 новий випадок захворювання на COVID-19. Від початку фіксації випадків у Харківській області лабораторно підтверджено 7321 випадок коронавірусу.
Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?
Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847





