• Суббота 16.01.2021
  • Харьков -11.05°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

Як покарали ексчиновника Харківської міськради за п’яну ДТП з чотирма постраждалими

Як покарали ексчиновника Харківської міськради за п’яну ДТП з чотирма постраждалими

Якби за кермом був умовний Вася, тут би і патрульні, і поліція вдули б Васі по всій суворості закону. Але за кермом опинився Юрій Санін.

Юрій Санін тривалий час очолював департамент земельних ресурсів Харківської міськради, дуже солодка посада, був радником Кернеса, а нині його підозрюють в махінаціях з міською землею.

У червні Санін не просто п’яний, а бухущий на великій швидкості врізався в авто, що стояло на червоному, тоді зачепило ще одну автівку, постраждали 4 людини – їх один за одним доправили до лікарні. Саніна не тримали ніжки, він падав, кидався на очевидців. І що зробили патрульні? Посадили Саніна в авто і охороняли. Ви думаєте вони його продули на драгері? Вони чекали слідчо-оперативну групу. Слідчо-оперативна група їхала так оперативно, що родичі Саніна приїхали оперативніше, посадили його в карету швидкої і забрали з місця аварії. Ви думаєте копи поїхали за ним? ДТП з постраждалими, ніхто не знає на скільки вони важкі, Саніну загрожує кримінальне покарання, він може тупо втекти. Та Санін погуляв по лікарні, кілька раз впав, послав подалі лікарів, справив нужду на клумбу, покидався на активістів і поїхав додому. Все це бачили копи, які приїхали до лікарні по інших справах – нуль на масу. Все це бачив черговий поліцейський з лікарні – нуль на масу. А копи з місця ДТП чи слідчі до лікарні взагалі не приїхали.

Минув місяць, і знаєте що кажуть в патрульній? На алкоголь мала перевірити слідчо-оперативна група. А знаєте що кажуть слідчі? На алкоголь мали перевірити патрульні. От Васю, впевнена, перевірили б всі і кілька разів. Бо Васю можна, а Саніна – ні.

І врешті що Саніну? Травми в постраждалих визнані легкі, швидкість порахувати поліція не може, перевірити на алкоголь не зуміли, документ про відмову від проходження тесту на алкоголь не склали. І за ДТП з 4 постраждалими у п’яному вигляді водію виписали штраф… за недотримання дистанції.

А Санін… Я завжди думаю – ну, чому не можна вийти з ситуації з гідністю? Попросити пробачення в постраждалих, оплатити лікування, забезпечити ремонт автівок. Чому вони навпаки поводяться як бидло? Донька Саніна на місці аварії втирає активістам, що треба жити за законом, Конституцією і дотримуватись правил дорожнього руху, в той час як її бухущий татко ледь не ухайдокав 4 людини. Дружина не соромиться сказати, що підніме на вуха “облздрав і горздрав” (дослівно), щоб вилікувати постраждалих. Нормально? Її бухий чоловік ледь не ухайдокав 4 людини, а на вухах мають стояти облздрав і горздрав. Їм не соромно, вони так звикли – раптом що – підняти на вуха. Впевнена, що тієї ночі на вухах був і сам начальник поліції.

А в результаті що? Постраждалі лікувалися за власний кошт і їм навіть не зателефонували.

Текст публікації взято зі сторінки Тетяни Доцяк у Facebook.

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.