Завтра відновлять залізничне сполучення між Балаклією та Харковом
Балаклія, звільнена від російських окупантів, поступово повертається до життя.
Про це сьогодні заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.
Читайте також: Є один підтверджений факт смерті людини внаслідок тортур – Болвінов
“Перший тестовий поїзд “Укрзалізниці” вже прибув до Балаклії. Від завтрашнього дня працюватиме залізничне сполучення між містом та Харковом. З мобільним відділенням Нової Пошти до Ізюму привезли і модуль Starlink для доступу до Інтернету. Місто повертається до життя”, – сказав він.
Нагадаємо, сьогодні, 14 вересня, у присутності Президента України Володимира Зеленського над будинком Ізюмської міськради поставили прапор України.





