На сьогодні майже вся Харківська область деокупована
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
“Це був безпрецедентний рух наших воїнів. Українцям знову вдалося зробити те, що багато хто вважав неможливим. Російська армія перебувала на Харківщині понад п’ять місяців. І за цей час окупанти навіть не намагалися зробити щось для людей, а тільки знищували, забирали, вивозили. Залишили по собі спустошені села, і в деяких із них немає жодного вцілілого будинку. Росія не може принести нічого іншого, окрім геноциду“, – заявив Президент України.
Читайте також: Нам випала честь звільняти Балаклію від окупантів – Kraken (відео)
Раніше заступник Міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що під час контрнаступу збройні сили України звільнили близько 8500 кв. км території Харківської області, близько 388 населених пунктів, де проживають близько 150 тисяч осіб.














