Перше ексгумоване тіло біля Ізюма: на шиї мотузка, а кінцівки перебиті
У першого трупа, відкопаного на місці масового поховання біля деоккупованого Ізюма Харківської області, на шиї була мотузка, а кінцівки – перебиті, що свідчить про тортури та насильницьку смерть.
Про це повідомив керівник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков.
“Нами виявлено 445 могил, де поховані цивільні особи. Зараз у цьому місці створені та працюють десять слідчо-прокурорських груп… Ми плануємо за тиждень повністю оглянути цю територію”, – сказав він.
Як уточнили в прокуратурі, у 445 могилах знаходяться тіла цивільних, скількох – невідомо, окремо ще в одній братській могилі виявили тіла 17 військових ЗСУ. Як повідомив голова ХОВА Олег Синегубов, у всіх цих людей є ознаки насильницької смерті , також серед загиблих багато дітей. 16 вересня на місці поховань почалися роботи з ексгумації . Першого дня правоохоронці відкопали тіла 22 цивільних та всіх 17 військових.





