Протягом минулої доби на мінах підірвались шість мешканців Харківщини
Після втечі окупантів на звільнених територіях Харківщини дуже висока мінна небезпека.
Про це у ранковому зведенні 19 вересня повідомив керівник ХОВА Олег Синєгубов.
За його словами, 2 людини підірвалися на авто у Дергачівському районі, ще 2 – в Ізюмському, 2 – у Чугуївському. Усіх госпіталізовано з пораненнями.
Читайте також: Щоб захистити Харків від С-300, фронт треба відсунути на 200 км.
“В черговий раз закликаю всіх мешканців звільнених територій бути максимально обережними. Уникайте узбіччя доріг, лісосмуг та другорядних доріг. Пересувайтеся лише там, де вже проведено розмінування”, – наголосив голова ХОВА.
Нагадаємо, вчора піротехніки ДСНС ліквідували 720 ворожих боєприпасів та вибухівки.





