На Харківщині мінна небезпека залишається високою
Про це у ранковому зведенні повідомив голова Харківської ОВ Олег Синєгубов.
“Продовжується процес розмінування. Піротехніки ДСНС протягом доби обстежили майже 26 га території області та знешкодили 748 вибухонебезпечних предметів”, – сказав він.
Читайте також: «Чекають на свою жертву»: у ДСНС кажуть, що міни-«пелюстки» в Ізюмі скрізь (відео)
Також він повідомив, що 24 вересня у Харківському районі підірвався на міні та отримав поранення 49-річний чоловік.
Нагадаємо, у Чугуївському та Ізюмському районах Харківської області двоє людей підірвалися на мінах, збираючи гриби .
Нагадаємо також, що в Харківській області в період військового стану заборонено відвідування лісів та полювання .





