На Бєлгородщині – щось сильно горить і вибухає (відео)
У селищі Октябрський Бєлгородської області РФ, що межує з Харківщиною, – вирує сильна пожежа та лунають вибухи.
У російських Telegram-каналах заявляють, що нібито “прилетіло” в цукровий завод. Водночас, за даними низки українських каналів, детонує склад БК.
“У Бєлгородській народній республіці “внаслідок небережного поводження з електронагрівними приладами” здетонував черговий склад БК для ЧМОбіків”, – коментує управління стратегічних комунікацій ЗСУ в Telegram.
Губернатор Бєлгородщини В’ячеслав Гладков підтвердив підрив складу боєприпасів та їхню подальшу детонацію в одному із селищ.





