На Харківщині відновлюють електропостачання і газ біля Ізюму та Куп’янська
За останні два дні газ подали до майже 17 тисяч будинків деокупованих громад, повідомила ХОВА.
До газопостачання підключено 8,5 тисяч будинків у місті Ізюм, 7 тисяч домоволодінь Куп’янська.
Також «Харківгаз» відновив подачу газу до деокупованого селища Лісове Харківського району. Наразі до газопостачання підключено понад 95% домоволодінь населеного пункту.

Відновлено електропостачання 150 абонентам смт Старий Салтів та 78 абонентам села Новий Бурлук Чугуївського району.

У Куп’янському районі заживлено 1604 споживачі в селах Зарубинка, Водяне, Худоярове, Тищенківка.
Частково відновили електропостачання мешканцям сіл Вільхуватка, Кіндрашівка.

Продовжуються роботи по відновленню електропостачання в Ізюмському районі. Зокрема, послугу отримали 517 споживачів смт Савинці та села Борщівка.





