Харків’янин звів самобуд на березі водойми на проспекті Гагаріна (фото)
Прокуратура передала в суд обвинувальний акт щодо харків’янина, який у березні 2022 року збудував одноповерхову будівлю на самовільно зайнятій ділянці на березі водойми по проспекту Гагаріна.
Вказана земля знаходиться у водоохоронній зоні та прибережній захисній смузі водного об’єкта, повідомляють у Харківській облпрокуратурі.
“Вказані незаконні дії обвинувачений вчинив за відсутності рішення про передачу вказаної земельної ділянки у власність або передання у користування (оренду) та за відсутності вчиненого правочину щодо неї та державної реєстрації, чим порушив вимоги статей 60, 61 Земельного кодексу України щодо обмеження у використанні земельних ділянок прибережних захисних смуг навколо водойм”, – пояснили у прокуратурі.

Фото: Харківська облпрокуратура
Харків’янину інкримінують ч. 4 ст. 197-1 КК України, за що передбачено від одного до трьох років позбавлення волі. Справа розглядатиметься у Комінтернівському райсуді Харкова.





