Армія РФ пошкодила газопровід на Харківщині – Міненерго
Внаслідок ворожого обстрілу в Харківській області пошкоджений газопровід середнього тиску.
Без газу залишалися понад 300 споживачів. Більшість – уже з блакитним паливом, повідомляє Міністерство енергетики України.
«Водночас газовики повернули блакитне паливо у населений пункт, який через бойові дії з липня цього року залишався без газу», – додали в Міненерго.





