Шість трамваїв отримав Харків від Чехії (фото)
Місто-побратим Брно (Чеська Республіка) передало Харкову шість трамвайних вагонів, повідомили у міськраді.
Така модель транспорту вже експлуатується в місті, зазначив заступник директора департаменту будівництва та шляхового господарства ХМР Володимир Матяс.
«Вагони необхідно буде адаптувати під нашу колію, і на це потрібен певний час. Планується їх експлуатація, в тому числі, на лінії в районі ХТЗ, яка під час війни не експлуатувалася, а її відновлення заплановане на 2025 рік», – додав Матяс.
У мерії додали, що також тривають перемовини з представниками міста Брно щодо надання Харкову тролейбусів.






