Село на Харківщині залишилося без зв’язку через удар РФ – куди прилетіло
Окупанти обстріляли Золочівську громаду на Харківщині напередодні близько 23.00, передає “Зоря”.
“Приліт” зафіксували у селі Олександрівка, уточнив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.
“У результаті ударів пошкоджено приватний будинок, господарчі споруди та енергомережі. В населеному пункті відсутній звʼязок”, – пише “Зоря”.
Наразі інформації про постраждалих немає, додав Коваленко.
Читайте також: Вночі ворог ударив по Куп’янську із РСЗВ, зруйновані будинки: фото міста





