Погубив риби на 80 тис. грн: у чоловіка на Харківщині забрали човен і сітки
6 квітня на ставку біля села Охоче в Берестинському районі виявили браконьєра.
За даними Харківського рибоохоронного патруля, чоловік рибалив з човна забороненими знаряддями лову – чотирма сітками.
Зазначається, що він встиг виловити близько 11,8 кг – 23 окуні та п’ять карасів сріблястих.
«Збитки, завдані рибному господарству України, складають 80 631 грн. Заборонені знаряддя лову, гумовий човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено», – йдеться у повідомленні.
Інспектори склали на чоловіка протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Нагадаємо, з 1 квітня на водоймах України діє нерестова заборона на вилов риби, повідомило Держрибагентство. «Риболовля у цей період дозволяється лише з берега за межами нерестовищ гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою», – писали у відомстві.





