Зарізали жінок: суд виніс вирок у справі про подвійне вбивство на Харківщині
Двох чоловіків суд визнав винними у вбивстві двох жінок у селі Старовірівка Берестинського району у грудні 2017 року.
У суді було встановлено, що раніше судимий чоловік розпивав спиртне разом зі своєю співмешканкою та товаришем. Близько опівночі у нього виникла ідея – піти до літньої знайомої та купити у неї батареї опалення. Пізній візит двох чоловіків обурив жінку, і вона попросила гостей піти, повідомляють у Харківській обласній прокуратурі.
«Чоловік сприйняв це як особисту образу. Він знеструмив будинок, після чого вдарив жінку кулаком — вона впала. Потім фігурант схопив кухонний ніж і завдав їй численних ударів. Після цього він наказав своєму знайомому також завдати жінці ножових поранень — той погодився. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці. У будинку перебувала ще одна жінка — знайома загиблої, яка стала свідком події. Через темряву зловмисники не помітили її одразу. Щоб прибрати свідка, вони також завдали їй смертельних ударів ножем», — розповіли у прокуратурі.
Обоє затриманих чекали суду під вартою без можливості внесення застави. Чоловіків засудили за ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 115, п.п. 9, 12, 13 ч. 2 ст. 115 ККУ. Головний фігурант провину не визнав, заявляючи, що його не було на місці злочину. Тож йому призначили довічне позбавлення волі. Його спільник визнав провину та співпрацював зі слідством — він проведе за ґратами 13 років.





