Постійний квиток за 100 грн на весь транспорт у Харкові пропонують запровадити
Депутат Харківської міськради та керівник антикорупційного центру Дмитро Булах в інтерв’ю МГ “Об’єктив” висловив незгоду з концепцією безплатного транспорту в Харкові.
“Зараз понад три мільярди йде на безоплатний проїзд. Це не чиїсь гроші, це наші гроші. Тобто вони просто фінансуються не з кишені напряму, а через бюджет наш спільний, міський бюджет. Тому нічого безплатного немає. Насправді це просто фінансується іншим чином. Я вважаю, що було б правильно, я це озвучував, почати переходити до тому числі диференційних оплат”, – сказав Булах.
Його пропозиція – запровадити в Харкові постійний квиток за 100 гривень на всі види транспорту.
“Це небагато. Це можуть дозволити собі майже всі. І я навіть, той, хто майже транспортом не користуюся, я б його купив. І можна б його, на мій погляд, було б продавати в інших навіть містах, як певну підтримку нашого міста, нашого транспорту. Якщо Харків – залізобетон, підтримайте, просто купіть через інтернет. Навіть ніхто і користуватись не буде. Але це певна співучасть у тому, щоб наше місто жило. І я думаю, що це було б більш адекватно. Це були б хоч якісь живі кошти”, – пояснив свою ідею депутат.
Читайте також: Скільки на місяць економить родина в Харкові на безплатному проїзді – Терехов 📹
Він також висловив сумнів, що безплатний транспорт може бути причиною, через яку люди залишаються жити в Харкові чи повертаються сюди.
“Ключовий фактор повернення чи виїзду з Харкова – це безпека. Давайте чесно говорити. Не транспорт, не прикраси, не водомати”, – вважає Булах.





