Чи вистачає Харкову робочих рук, повідомив Терехов (відео)
Про певний дефіцит кадрів у Харкові розповів мер міста Ігор Терехов в етері нацмарафону .
«Завжди робочих рук не вистачає. Бо йде війна і дуже багато чоловіків та дівчат боронять нашу землю. Так, є певний дефіцит і водіїв громадського транспорту і інших професій, є навантаження. Але ми робимо все можливе, і я вдячний нашим комунальним службам, які працюють практично цілодобово для того, щоб харків’яни не помічали того кадрового голоду, який є сьогодні», – сказав Терехов.
Відео: національний телемарафон «Єдині новини»
Раніше, мер Харкова Ігор Терехов запрошував жителів на роботу в комунальні служби. Він зазначав, що «необхідні всі професії». Також мер розповідав: у харківських КП працює багато переселенців.





