Пішла по гриби і заблукала: літню жінку шукали на Харківщині
В Богодухівському районі правоохоронці розшукали 66-річну жінку.
До копів звернулася жителька села Качалівка і повідомила про те, що її сестра ще напередодні пішла з дому та не повернулася, розповіли в ГУ Нацполіції в Харківській області.
«На пошуки 66-річної жінки був направлений особовий склад підрозділу поліції. Як з’ясувалося, жінка вирішила піти в ліс по гриби та заблукала», – зазначили в поліції.
Правоохоронці швидко знайшли зниклу і відвезли її додому. Жодних протиправних дій щодо жінки не скоєно.





