• Чт 18.09.2025
  • Харьков  +14°С
  • USD 41.19
  • EUR 48.77

ДТП у Харкові: іноземець збив дитину і втік з місця пригоди

  

У Харкові біля станції метро «Студентська» автівка збила дитину. Все сталося 2 липня пізно ввечері. Дорослі проводжали дітлахів у спортивний табір. Повз проїжджав Opel Vivaro та наїхав на 9-річного хлопчика. Після цього водій зник з місця ДТП. Дитину ушпиталили, у неї перелам ноги. За даними поліції, хлопчик несподівано став перебігати стоянку, а водій рухався з боку вулиці Валентинівської в напрямку Героїв Праці зі швидкістю 20 кілометрів на годину. А от свідки пригоди запевняють: за кермом Opel був іноземець напідпитку. Після зіткнення він поїхав в бік кафе і там сховався разом зі своїми друзями. Саме туди приїхали правоохоронці. Зараз Opel Vivaro на штрафмайданичику. Відкрито кримінальне провадження.

Автор: Світлана Єченіна
Популярно

  • Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
  • подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
  • присоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook , Instagram , Viber , а также Google Новости,
  • смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.

Вы читали новость: «ДТП у Харкові: іноземець збив дитину і втік з місця пригоди»; из категории на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 3 июля 2020 в 18:47;
  • Корреспондент Світлана Єченіна в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "У Харкові біля станції метро «Студентська» автівка збила дитину. Все сталося 2 липня пізно ввечері. Дорослі проводжали дітлахів у спортивний…".