• Пятница 22.01.2021
  • Харьков +1.84°С
  • USD 28.26
  • EUR 34.37

Новорічне кіно знімають в аеропорту Харкова

Общество    422

Над дитячим мюзиклом працює команда з Києва.

Василиса Степаненко, кореспондентка

Камера, мотор! Харківській аеропорт став знімальним майданчиком. Саме зараз тут працюють над новорічний дитячим фільмом. Пропоную познайомитися із знімальною командою.

11-річна Ксенія Наумова грає одну з головних ролей у мюзиклі “Ульотний Новий рік”. Зізнається: вперше бере участь в зйомках фільму.

Ксенія Наумова, акторка

Мені дуже подобається процес. Мені насправді складно, адже дуже багато часу займає це і ти дуже втомлюєшся.

Марія Пільтяй, акторка

У нас є репліки, які ми знімаємо. Ми вже на місті їх розбираємо. Підготовка займає багато часу, адже грим кожен день, на костюми, образи.

Знімальна група приїхала з Києва. Юні актори – вихованці однієї зі столичних студій мистецтв. Їхній керівник та продюсер фільму розповідає: щороку ставлять великі новорічні шоу, але через пандемію вирішили зняти мюзикл.

Павло Глазков, автор ідеї та продюсер фільму

Фільм-мюзикл, тому що це жанр, який дуже непопулярний в Україні. Особливо дитячий мюзикл. Дітям наразі нема чого дивитися. На Новий рік дуже важливо, щоб родина змогла сісти і подивится продукт, який вироблений на нашій території.

За сюжетом діти, які займаються скіпінгом, тобто стрибками зі скакалкою, вирушають на важливий концерт. Один з героїв травмується на генеральній репетиції та не може виступати. Тому хлопець робить все, щоб інші учасники не полетіли на захід. Основні події фільму відбуваються в аеропорту. Там, розповідає режисерка мюзиклу, з дітьми і починають відбуватися дивні речі.

Марія Пільтяй, акторка

Я граю дівчинку, яка з’їла цукерку, в якій був чип. І далі… Це вже секрет. Дивіться фільм “Ульотний Новий рік” і далі ви побачите, що з цього вийде.

Анна Акулевич, режисерка фільму

Ти маєш бути постійно в гарному настрої, у зваженому стані. Бо діти відчувають твій внутрішній стан, тому ти не можеш їм брехати.

Катерина Сироваткіна, друга режисерка фільму

Найголовніше записати сцену, записати кадр та дубль. Дублів буває багато. Це залежить від того, як грають актори.

Тренерку дитячої команди грає народна артистка України Тамара Яценко.

Тамара Яценко, народна артистка України

Це якась чарівність, це і епатаж, і очікування чогось нового. Я помітила, що дітки мене одразу полюбили і довірилися.

Триватимуть зйомки в Харкові лише два дні. Над фінальними сценами команда працюватиме вже в столиці. Прем’єру новорічного мюзиклу планують на 23 грудня.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.