• Четверг 04.03.2021
  • Харьков +5.78°С
  • USD 27.85
  • EUR 33.56

Фінальне слухання по поверненню проспекту Жукова не відбулося

Общество    415

Антон Малиновський, кореспондент
Сьогодні у Другому апеляційному адмінсуді Харкова повинні були прийняти рішення у справі щодо перейменування проспекту Григоренка на честь маршала Жукова. Але засідання так і не відбулося. Чому – розповім далі.

Перед будівлею суду – мітинг. Активісти з прапорами вважають, що в Харкові не повинно бути топонімів із прізвищем Жукова. Мітингувальниця Олена каже, що від комуністичного режиму постраждали її бабуся та дідусь, тому вона і вийшла на протест.

Олена Бориславська, мітингувальниця
Людина, яку просто піднесли на п’єдестал – я маю на увазі Жукова – вона не має місця в нашому місті зовсім. І тому ми не можемо назвати цим ім’ям ніякі стріти нашого міста.

Тим часом у суді повинно було розпочатися останнє засідання у справі щодо перейменування проспекту Григоренка на честь маршала Жукова. Майже рік тому міськрада на сесії вдруге повернула попередню назву. Влітку окружний адмінсуд скасував це рішення, але мерія подала повторну апеляцію. Сьогодні ж засідання не відбулося через “термінову відпустку” судді.

Андрій Коломійцев, представник позивача

За 10 хвилин до початку нашого засідання вивішується оголошення, що один із наших суддів терміново у відрядження поїхав. Моє особисте, суб’єктивне ставлення до цього, що суд не хоче виносити рішення. Тому що за законом ми праві і за законом вони мають скасувати це рішення міської ради, але вони тягнуть час.

У суді заявили, що фізично не встигли повідомити сторонам про термінову відпустку судді.

Анна Олійник, секретарка суду
Він із сьогоднішнього дня знаходиться у відпустці. Це термінові сімейні обставини.

Дату наступного засідання в суді обіцяють повідомити пізніше

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Антон Малиновський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.