• Четверг 04.03.2021
  • Харьков +5.78°С
  • USD 27.85
  • EUR 33.56

“Почали штрафувати без попереджень”: власники “євроблях” вимагали відповідей від копів

Общество    798

Данило Сергеєв, керівник всеукраїнської ГО “Авто Євро Сила”
Нельзя купить автомобиль за тысячу долларов, а растаможить за 3, за 4. Да где такое есть?

Олена Стрижак, голова управління патрульної поліції в Харківській області
– Ви розумієте, що ми виконавці? Ми не є законодавцями.

Близько сотні людей вийшли на мітинг біля облуправління патрульної поліції. Усі вони – власники так званих “євроблях”. Зібралися, аби отримати відповіді від правоохоронців стосовно штрафів, які, за їхніми словами, почали виписувати днями.

Руслан, власник авто з європейською реєстрацією
Мы собрались здесь против того, чтобы нас штрафовали на 8500. Минимум. При повторной остановке нас штрафуют на 17 тысяч. Хотя существует меморандум.

Віталій Глєбов – власник двох “євроблях”. Розповідає: днями правоохоронці виписали йому штраф у 8,5 тисяч гривень за те, що він пересувався на одній з машин. Попри те, що більше двох років тому між МВС та “Авто Євро Силою” були укладені домовленості, які влаштували обидві сторони. Зокрема планувалося, що поліція не виписуватиме штрафи керманичам “євроблях” у святкові дні та під час карантину.

Віталій Глєбов, власник авто з європейською реєстрацією
У меня угнали Mitsubishi Pajero Wagon за 40 тысяч долларов. Я ее нашел и мне полиция ее не вернула, хотя я являюсь власником даже по решению суда. Я понял, что в нашей стране все ничего и лучше ездить на вот таком г*вне и мне на вот таком г*вне не дают ездить даже. Ни на хорошей машине нельзя ездить, ни на плохой.

Владислав, власник авто з європейською реєстрацією
У меня связан род деятельности, доход с автомобилями на еврономерах. И то, что сейчас вот эта ситуация, меня не оштрафовали, но я теряю деньги, да.

А от Малік мітингує за доступне розмитнення.

Малік, власник авто з європейською реєстрацією
У меня два транспортных средства. Они стоят по полторы тысячи долларов и платить за растаможку 4 тысячи долларов – это не соответствует каким-то стандартам. Это ненормально.

До мітингувальників виходить голова облуправління патрульної поліції Олена Стрижак.

Олена Стрижак, голова управління патрульної поліції в Харківській області
Сьогодні зранку прийшли два представники організації “Авто Євро Сила”. Майже годину ми спілкувалися. Я відповідала на всі питання. Те, що в нас з’явився доступ до митної бази, це правда.

А відбувалася зустріч так:

Олена Стрижак, голова управління патрульної поліції в Харківській області
Крім того, що є пункт 10 ст.135, що ми уповноважені зупиняти для перевірки транспортні засоби на іноземній реєстрації, ми тепер можемо їх реально перевіряти і у випадку порушення притягати до відповідальності.

Керівник харківської філії організації Роман Старченко пояснює: причина – у зростанні кількості ДТП за участю “євроблях”.

Роман Старченко, керівник харківської філії ГО “Авто Євро Сила”
Когда был последний визит господина Авакова в наш город, то на конференции с Тереховым они обсудили тот момент, что нужно как-то этот вопрос решать, поэтому логично, что это началось все в Харькове.

Данило Сергеєв, керівник всеукраїнської ГО “Авто Євро Сила”
У людей возникают сейчас вопросы по всей Украине абсолютно. Потому как все остальные также ждут, ждали закон о доступной растаможке. Как приостановить это непонятное чье-то решение и выписывание этих 8500, 17 тысяч штрафа и так далее?

До акції у Харкові вже готові приєднатися власники “євроблях” з інших регіонів. Це в разі, якщо поліція не розгляне їхні звернення.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.