У Харкові почали погодинно відключати опалення
У будинках Харкова відсьогодні почали погодинно відключати опалення. У «Тепломережах» пояснили, що це пов’язано з потеплінням. Та заявили: у платіжках за квітень усі коригування подачі тепла врахують. Коли завершиться цей опалювальний сезон та як комунальники вже готуються до нового.





