Пасічники Харківщини очікують на перший мед
Бджолярі Харківщини починають качати перший травневий мед. Зазначається, що цього продукту має бути достатньо і дощова весна на роботу бджіл майже не вплинула. Про це розповів голова “Спілки пасічників Харківської області” Денис Солдатов. І додав: найбільшою проблемою залишається не холодна погода, а хімікати, якими аграрії обробляють поля. Гербіциди скорочують життя бджіл, тому велика кількість комах не пережила зиму. Найперший товарний мед можна отримати з ріпаку, потім з різнотрав’я та акації. Цього року, як і минулого, в Україні діятиме держпрограма з підтримки пасічників. Очікується одноразова виплата — 200 гривень на одну бджолину сім’ю.





