Опалення підключили до усіх житлових будинків — гендиректор «ХТМ»
В усі будинки, які підключені до системи централізованого опалення, тепло подане. Про це повідомив гендиректор «Харківських теплових мереж» Василь Скопенко. Останні два приміщення під’єднали 29 жовтня о 5:40 ранку на вулицях Маршала Бажанова та Крюківській. Однак, як зазначають у «тепломережах», до них ще продовжують надходити заяви щодо відсутності опалення у деяких квартирах чи в одній із кімнат. Проте, підкреслив Скопенко, кількість таких звернень зменшилася.





