У Харківській області всупереч пандемії COVID зростає збір податків
Цьогоріч надходження податку на прибуток склали понад 2 млрд грн.
Як повідомили у податковій службі області, за підсумками трьох кварталів року завдання зі збору податку виконано на 109% (+ 161,0 млн грн).
До державного бюджету реіон спрямував 1 млрд 797 млн грн, до місцевих – 216 млн грн.
У пресслужбі податкової зазначили, що всупереч несприятливій економічній ситуації через пандемію COVID-19 в регіоні зберігається гарна динаміка надходжень податку на прибуток.
У відомстві дякують сумлінним представникам бізнесу, які офіційно декларують реальний фінансовий результат власної господарської діяльності.
Нагадаємо, у Харкові з обмеженнями працюють установи соцзахисту.





