У Харкові відбувся всеукраїнський турнір зі стрільби з лука
На стадіоні «Комунар» відбувся традиційний всеукраїнський турнір зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини». Його провели у статусі третього етапу Кубку України та за присутності державного тренера. Навіщо лучникам знати, що таке одна двадцята частина — у сюжеті МГ «Об’єктив».





