Прогулянка Харковом та обійми: шимпанзе в жовтій курточці повернули в зоопарк
Шимпанзе, відео з яким облетіло сьогодні місцеві Telegram-канали, втік із Харківського зоопарку.
Цю інформацію підтвердив “Суспільному” директор установи Олексій Григор’єв і повідомив, що примата вже повернули у звіринець. Керівник зазначив, що з твариною все гаразд, але на інші питання відповідати не став.
На відео мавпа гуляє центром Харкова, в районі Держпрому та скверу на майдані Свободи. Потім з’являється жінка, мабуть, працівниця зоопарку, яка сідає біля шимпанзе і щось йому розповідає.
А на іншому відео – одягає на нього свою жовту курточку та обіймає.





