Під міст на в’їзді до Балаклії росіяни заклали 400 кг тротилу (відео)
Також на тих, хто спробує прорватися до Балаклії, чекав “мінний шлагбаум”. Але це окупантам не допомогло.
Міст на в’їзді до Балаклії розмінували фахівці Національної поліції України. Пресслужба Нацполіції опублікувала відео цього процесу.
Голова Нацполіції Ігор Клименко під час брифінгу у Military Media Center розповів подробиці.
“При в’їзді в Балаклію міст ми розмінували. Міст був замінований 400 кілограмами тротилу. А якщо переїхати міст, то так званий був мінний шлагбаум – тобто коли протитанкові міни в траві закопані – для того, щоб хтось, хто перший проїжджатиме через такий шлагбаум, досить сильно вибухнув”, – пояснив Клименко.
Але план окупантів натрапив на професіоналізм Сил оборони України.
Читайте також: У деокупованих містах Харківщини виявили 10 російських катівників
“Вибухотехніки професійно впоралися з таким сюрпризом та розмінували пастки, приготовані ворогом для наших найкращих у світі захисників”, – прокоментували у поліції.





