У Харкові ворог знищив 42 км контактної мережі електротранспорту – мер
Близько 42 кілометрів контактної мережі електротранспорту було знищено у Харкові ворожими обстрілами.
Про це мер Ігор Терехов повідомив в етері національного марафону.
“Через обстріли Харкова близько 42 кілометрів контактної мережі було знищено, і ми потихеньку відновлюємо це енергопостачання. Відновлюємо ті трансформаторні та тягові підстанції, які були зруйновані. Звичайно, це довгий і нелегкий процес. Тому ми дуже багато маршрутів замінили муніципальними автобусами”, – розповів Терехов.
Читайте також: Харків’яни знизили споживання електроенергії на 20% — Терехов
Він також нагадав, що проїзд у тролейбусах, трамваях, автобусах та метро залишається безкоштовним.





