РФ обстріляла прикордонне село на Харківщині, де не залишилося мешканців
О 9:00 окупанти з артилерії вдарили по селу Уди Золочівської громади.
Загалом ворог здійснив 8 ударів, повідомили в ХОВА. Постраждалих немає, оскільки все населення вже виїхало.
«У селі фактично не залишилося вцілілих будівель. Знищено інфраструктуру, немає енерго- та газопостачання», – додали у ХОВА.







