Опалювальний сезон на Харківщині: батареї нагрілися у 80 житлових будинках
Станом на 19 жовтня в Харківській області запустили 35 котелень – це 6,5% від загальної кількості запланованих до роботи цього опалювального сезону.
За даними ХОВА, напередодні запрацювали котельні у Височанській, Чугуївській, Мереф’янський, Слобожанській, Барвінківській громадах.
Раніше опалення почали давати у Богодухівській, Валківській, Близнюківській, Лозівській, Нововодолазькій і Вовчанській громадах.
«Уже опалюється 13 закладів охорони здоров’я (7,9%), підключено 80 житлових будинків з централізованим теплопостачанням (1,1%)», – додали в ХОВА.




