Удар по «Новій пошті»: одного пацієнта сьогодні випишуть з лікарні – ХОВА
Станом на ранок 25 жовтня у лікарні залишається 14 постраждалих внаслідок ракетного удару по терміналу «Нової пошти» на Харківщині.
«У реанімації знаходиться 7 пацієнтів, двоє з них у вкрай важкому стані, проте вони вже почали дихати без підтримки апаратів ШВЛ. 6 постраждалих продовжують лікування в хірургічному відділенні. За даними лікарів, вчора двом пацієнтам було проведено планові операції. Їхній стан – стабільний», – повідомили у ХОВА.
Там також додали, що пацієнта, який перебував в травматологічному відділенні, сьогодні планують виписати з лікарні.
У ХОВА нагадали, що всі поранені — чоловіки від 19 до 48 років. В основному вони отримали поранення грудної та черевної порожнин, а також кінцівок.
Раніше “Нова пошта” повідомила імена та вік усіх шести загиблих співробітників. Наймолодшому з них був 21 рік, найстаршому – 31.
На “Новій пошті” також відреагували на брехливі заяви російських пропагандистів про нібито перевезення підприємствам військової техніки для ЗСУ. Там опублікували відео з розвантаженням посилок на терміналі під Харковом за кілька секунд до удару російської С-300.





