«Обчищав» будинки харків’ян, які виїхали за кордон: крадія затримали (фото)
Правоохоронці затримали грабіжника, який вчинив низку крадіжок у Харкові.
За даними ГУ Нацполіції в Харківській області, зловмисник шукав приватні будинки, господарі яких виїхали з України, та викрадав побутову техніку, одяг й інші цінні речі.
«До поліції звернулася громадянка, яка повідомила, що у будинку її сусідів розбито скло та до стіни приставлена драбина. Сусіди на цей час перебувають у Німеччині. Поліцейські оперативно розшукали родичів потерпілих, яким вони залишили ключі від помешкання. В приміщенні правоохоронці побачили розкидані речі. Встановили, що в оселі немає телевізора, хутряного одягу та інших цінних речей», – зазначили правоохоронці.
Поліцейські розшукали грабіжника. Ним виявився 44-річний місцевий мешканець.
Вдома у зловмисника виявили викрадені речі.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану) ККУ. Йому загрожує до 8 років тюрми.








