На Харківщині скасували графіки аварійних відключень: коли дадуть світло
О 13:11 в АТ «Харківобленерго» повідомили, що в регіоні скасовані графіки аварійних відключень, які запровадили вранці 11 листопада.
Усіх споживачів обіцяють заживити найближчим часом.
Нагадаємо, вранці 11 листопада АТ «Харківобленерго» поінформувало про запровадження графіків аварійних відключень електрики.





