Ремонт та відновлення багатоповерхівок Харкова: що вже зробили (фото)
Про проведені роботи в багатоповерхівках Харкова розповіли у пресслужбі мерії.
У міськраді повідомили, що з початку року співробітники КП «Харківжитлобуд» відремонтували 28 сходових маршів у Слобідському та Індустріальному районах.

“Також комунальники закрили після обстрілів контури понад 430 будівель загальною площею більше 4,5 тисяч квадратних метрів“, – додали в повідомленні.


Нагадаємо, раніше в етері нацмарафону мер Ігор Терехов відповів, чи може підготовка до наступного опалювального сезону опинитися під загрозою зриву. Питання актуальне після заяви президента Володимира Зеленського. Раніше він сказав: якщо Україна не отримає від європейських партнерів кредитних коштів, з підготовкою до холодів можуть бути проблеми. Терехов у свою чергу заспокоїв: у Харкові до опалювального сезону готуються безперервно, розуміючи манію росіян бити по енергооб’єктах.
Читайте також: На дев’ять років «сяде» наркокур’єр із Харкова – чим він торгував
Новини за темою:
- Категорії: Репортаж; Теги: відновлення, восстановление домов, мерія, Харків;
- Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
- підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
- приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , Threads , Google News,
- дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.
Якщо вам цікава новина: «Ремонт та відновлення багатоповерхівок Харкова: що вже зробили (фото)», то перегляньте більше у розділі Репортаж на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»
- • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
- • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
- • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
- • Дата публікації матеріалу: 7 Квітня 2026 в 11:48;





